Вихрові ванни для ніг

Вихрові ванни для ніг – це лікувальна процедура, яка дозволить полегшити симптоми багатьох захворювань.

Які переваги та лікувальний ефект таких ванн?

Такі ванни призначаються пацієнтам, яким протипоказані загальні ванни. Завдяки тому, що в ній поєднуються гідромасаж та теплові властивості, покращується кровотік у нижніх кінцівках. Вихрові ванни мають знеболювальну дію, стимулюють мікроциркулярні процеси в шкірі, покращується кровообіг. Таку процедуру призначають пацієнтам після перенесення недавніх травм, захворюваннях суглобів, а також, якщо у людини погана циркуляція крові, наприклад, синдром «холодних ніг».

Що потрібно знати про вихрові ванни для ніг?

У таких ваннах встановлений компресор, що створює безперервний потік, струмені води, які проходять через нього насичуються повітрям і тому вихрова ванна має прекрасний масажний ефект, який стає сильнішим у разі зміни температурного режиму. Коли Ви знаходитесь в теплій вихровій ванні, то відчуваєте розслабленість всього тіла, ноги зігріваються, судини розширюються до дрібних капілярів, покращується кровопостачання. При цьому посилюється та підтримується ефект за допомогою вихрових потоків та контрасту температур води.

Після кількох таких процедур самопочуття одразу покращується – знімається втома та емоційна напруга. Також до переваг вихрових ванн для ніг можна віднести: нормалізацію обмінних процесів в органах та м’яких тканинах, покращення лімфо- та кровообігу у уражених тканинах, зняття венозного застою та набряк у кінцівках, підвищення загального м’язового тонусу, стимулюється робота судин.
Судячи з вище сказаного, вважатимуться, що у цій процедурі багато позитивних ефектів. Але перед прийняттям кожної процедури потрібна консультація лікаря та обстеження, яке виявить, чи ця процедура протипоказана. У пансіонаті «Одеса» Вам у цьому допоможуть фахівці, які компетентні у всіх аспектах здоров’я.

Оздоровлення та гарний настрій Вам, гарантовані!