Озокеритотерапія

Колись наші прабабусі та прадіди активно застосовували теплотерапію – це був найпоширеніший метод лікування, адже на той час не було лікарень із сучасним обладнанням чи санаторіїв. І виявляється, що ванни, компреси, лазня були дуже ефективними і допомагали підвищити імунітет, позбавитися болю в суглобах, вилікувати різні застудні захворювання, прискорити загоєння ран. Зараз теплолікування також активно застосовують у санаторіях та лікувальних центрах, лише прогріваються тут за допомогою озокериту.

Що таке озокерит? – це темна речовина, що нагадує бджолиний віск, тому озокерит ще відомий, як власне бджолиний віск. Цей мінерал нафтової природи відрізняється різким запахом, чимось схожим на гас. Це мінерал, що має властивість максимально накопичувати тепло, а потім повільно віддавати його шкірі, таким чином прогрівати пошкоджену ділянку тіла.

Завдяки хімічному складу, цей мінерал має багато корисних властивостей. Кальцій, що входить до складу озокериту, допомагає заліковувати переломи та тріщини, адже, як відомо, кальцій є одним з найважливіших елементів зубів і кісток. Магній, який також входить до складу озокериту, відповідає за засвоєння організмом вітамінів і мінералів, а коли його не вистачає, то це призводить до серцево-судинних захворювань і багато інших недуг. Мідь допомагає під час лікування шкірних захворювань.

За яких проблем зі здоров’ям призначають озокеритотерапію:

Відновлення після травм та переломів, артрити, артрози, остеохондроз та інші захворювання суглобів, як частина комплексної терапії при лікуванні жіночої та чоловічої безплідності, неврит, радикуліт, різні шкірні захворювання.

Ця процедура отримала широке використання в нашому пансіонаті «Одеса», адже вона має великий спектр лікувальних властивостей. Для якісного лікування озокеритом у нас є все необхідне – екологічно чистий гірський віск, комфортні приміщення та фахівці, які знають свою справу та зможуть надати професійну допомогу.

Ми знаємо, як відкрити друге дихання та почати жити по-новому – здоровим та щасливим!