Лікувальна мікроклізму з мінеральною водою

Є різні види мікроклізм, але досить безпечною та корисною є лікувальна мікроклізм з мінеральною водою. У пансіонаті «Одеса» використовують лікувальні мікроклізми з відварами трав, олій та власне з мінеральними водами.

Серед лікарських речовин застосовуються відвари квітів ромашки, календули, шавлії, оливкової або соняшникової олії, а також вод «Моршинська». Курс лікування може тривати від 5 до 7 процедур.

Мікроклізми з мінеральними водами очищають дистальні відділи прямої кишки від токсичних речовин, шлаків та слизу, знижують симптоми запалення слизової оболонки кишечника, відновлюють тонус стінки кишки, активують місцевий кровообіг. Внаслідок таких процедур зменшується біль, спазм кишечника, метеоризм, відновлюється регулярність випорожнень. До того ж, відновлюється менструальний цикл, зменшується сухість шкіри, відновлюються сили та інші прояви астенії.

Крім того, у нас проводяться процедури лікувальної мікроклізми на основі мінеральної води у дітей, які мають проблеми з ШКТ. Мікроклізми дітям призначають, коли протипоказано питне лікування мінеральною водою, при захворюваннях товстого кишечника проктосигмоїдального.

У пансіонаті «Одеса» Ви назавжди зможете позбавитися проблем, які викликають дискомфорт.