Кишкове зрошення з очисною клізмою

Приходять моменти, коли, нарешті, треба залишити безліч справ і подбати про своє здоров’я. Використовують найрізноманітніші процедури та маніпуляції для покращення стану свого здоров’я. Комусь доводиться часто робити кишкове зрошення з очисною клізмою для того, щоб відчути себе краще.

Що це кишкове зрошення та його дія?

Метод кишкового промивання, в ході якого мінеральну воду різної температури та різного хімічного складу одночасно і вводять та виводять із кишечника хворого за допомогою спеціального приладу – це називається кишкове зрошення. За допомогою процедури кишкового зрошення відбувається промивання всієї ємності товстого кишківника для видалення калових шлаків та відновлення нормальної кишкової флори. Цю процедуру зараз активно використовують із метою схуднення. Коли ви відчуваєте постійний дискомфорт і біль у животі, то кишкове зрошення з очисною клізмою миттєво допоможе позбутися цих неприємних симптомів. Щоб надовго забути про всі незручності, потрібно час від часу проходити такі процедури, але тільки під наглядом лікаря, оскільки, самостійно не маючи професійних навичок, Ви можете тільки нашкодити собі. Такі процедури слід повторювати хоча б 2-3 рази на рік, адже із віком шлаки мають властивість накопичуватися. Тому, щоб завжди почуватися легко і підтримувати форму, слід не забувати про такі процедури.

Кишкове зрошення з очисною клізмою застосовується при хронічних гастродуоденітах, хронічних колітах, порушеннях обміну речовин, захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів, алергічних станах, гінекологічних захворюваннях тощо. Іноді при отруєнні така процедура також може бути ефективною (поряд з іншими необхідними заходами). За допомогою даної процедури можна позбутися паразитів (звичайно, якщо одночасно застосовувати інші методи лікування).

Після першої процедури настає помітне поліпшення самопочуття – надзвичайна легкість і комфорт. Пройшовши курс із 5 процедур можна вивести шлаки і привести себе у форму. У пансіонаті «Одеса» Ви зможете за допомогою даних процедур та наших фахівців покращити своє здоров’я та фігуру.