Дарсонвалізація місцева

Місцева дарсонвалізація – метод електролікування, при якому використовується імпульсний струм високої напруги змінного напрямку та малої сили. Дарсонвалізація була запропонована у 1982 році французьким фізіологом та лікарем Дарсонваль.

Що відбувається за місцевої дарсонвалізації?

При місцевій дарсонвалізації збуджуючу дію на рецептори шкіри, тканини та слизові оболонки викликають високочастотні розряди. Спостерігається також знеболювальна дія шляхом придушення нервових закінчень шкіри, а також бактерицидна дія. Через високу температуру іскор виділяються активні речовини (гістамін).

Високочастотний струм малої сили викликає збудження нервово-м’язового апарату, прискорюються процеси регенерації при ранах, які довго не гояться, виразках та інших трофічних порушеннях. Нервові імпульси надходять у центральну нервову систему, і звідти формуються реакції у відповідь. Це призводить до розширення капілярів підвищується тонус судин. Таким чином, посилюється циркуляція в артеріальному та венозному руслі, покращується трофіка тканин, стимулюється тканинний обмін.

За яких захворювань застосовують місцеву дарсонвалізацію.

Захворювання периферичних нервів з больовим синдромом і порушенням чутливості шкіри (невралгії, неврити, парестезії, гіпостезії), неврит слухового нерва, вегето-судинні дистонії, хронічні запалення придатків носа, вазомоторний риніт, хронічні запалення жіночих статевих органів нижніх кінцівок, гемороїдальні вузли, відмороження, рани, що довго не гояться, виразки, свербіж шкіри.

В пансіонаті “Одеса” за допомогою даної процедури Ви зможете позбавитися навіть застарілих болячок, які давно не дають Вам спокою.

Наша команда фахівців зробить все, щоб Ви відчули себе оновленими та здоровими!