«Люкс» двухкімнатний двухмісний

Описание номера

Що головне у відпочинку? Звичайно, добре відпочити – подумаєте Ви! Але існує ще безліч нюансів, які можуть вплинути на відпочинок як з позитивного боку, так і з негативного. Нерідко враження від відпочинку може зіпсувати незручна кімната, немає всіх потрібних зручностей, жахливий вид із вікна або інші дрібні незручності. Щоб уникнути подібних розчарувань, важливо на початку планування відпочинку, перед тим як вибирати місце звертати увагу на готелі і серйозно поставитися до вибору самого номера.

В пансіонаті «Одеса» Ви зможете чітко побачити переваги, надані при виборі номера. Якщо ви вирішили приїхати на відпочинок із сім’єю, то «Люкс» двокімнатний двомісний для Вас. Цей номер розрахований на проживання двох осіб з можливістю розміщення третьої особи. Тісно Вам тут не буде, адже загальна площа становить 36 кв. В одній кімнаті двох спальне ліжко, а в другій розкладний диван. Після насиченого процедурного дня так хочеться відпочити, тому дизайн даного приміщення зроблений у світлих тонах, заспокоює та налаштовує на спокійний сон. У номері є всі потрібні умови для ще більш комфортного відпочинку, і відкривається чудовий краєвид на Моршин. У вартість включено триразове харчування, проживання та лікування за призначенням лікаря.

Зручність та комфорт у цьому номері Вам забезпечено. А наші спеціалісти зроблять все можливе, щоб Ви почувалися як удома.

У вартість включено триразове харчування, проживання та лікування за призначенням лікаря.

Ціна вказана за 1 особу на добу, мінімальний термін проживання 6-7 ночей. Номери 210, 310, 410
Hi speed wifi Трансфер Холодильник
Басейн Чайник Ванна кімната
Двоспальне ліжко Прибирання Лікування
Триразове харчування

В уютной столовой для отдыхающих предусмотрено специальное диетическое комплексное трехразовое питание. Диета №5 — при заболевании органов пищеварения в ремиссии или затухающего обострения, №5п — при обострении хронического панкреатита, №9 — при всех видах сахарного диабета

Для охочих оздоровитися в пансіонаті «Одеса» передбачено консультацію лікаря та комплекс послуг, що входять у вартість путівки та за додаткову плату. У тому числі кабінет ручного масажу, дарсонвалізація, магнітотерапія, ванни мінерально-перлинні (хвойні, бішофітні, з лавандою та ін.), підводний душ-масаж, гідропатія (висхідний душ), вихрові ванни для ніг, душ шарко, кисневі кокт, мікроклізми на травах, кишкове зрошення, озокеритотерапія, спелеотерапія, а також прийом мінеральної води з бювету на території пансіонату та ін.

Галерея